Nasze filmy promocyjne

Aktualności

Drodzy Uczniowie, miło nam poinformować, że corocznie w okresie wiosennym organizowane specjalnie dla Was wydarzenie, jakim jest Dzień Otwarty UJ odbędzie się 23 marca 2018 r.

Jak co roku możecie liczyć na wykłady otwarte, stoiska wydziałowe, kontakt z przedstawicielami kierunków oraz panel dyskusyjny. Szczegółowy program wydarzenia znajdziecie w zakładce "program".

Możecie także dołączyć do wydarzenia na facebook'u -> link do wydarzenia

Organizatorem Dnia Otwartego jest Dział Promocji UJ przy pomocy i Współorganizacji Samorządu Studentów UJ oraz 16 Wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego

Szczegółowy regulamin obowizujący uczestników Dnia Otwartego znajduje się pod <linkiem>

-------------------------------------------------------------------

Wirtualny Dzień Otwarty

Dla wszystkich z Was, którzy nie mogą się pojawić osobiście w dniu dzisiejszym w Auditorium Maximum postanowiliśmy (w trybie dosyć eksperymentalnym i w formie testowej, stąd o wyrozumiałość prosimy) uruchomić możliwość konsultacji online.

Zapraszamy do czatu. Przygotowaliśmy dwa pokoje: