Dzień Otwarty 2018

Drodzy Uczniowie,

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie corocznie w okresie wiosennym zaprasza na specjalnie dla Was dedykowane wydarzenie, jakim jest Dzień Otwarty UJ. Prosimy, abyście śledzili na bieżąco profil FB UJ oraz odwiedzali stronę główną Uniwersytetu, gdzie z całą pewnością z odpowiednim wyprzedzeniem (abyście mogli zorganizować wyjazd do Krakowa wraz z nauczycielami) otrzymacie niezbędne informacje o czasie i miejscu kolejnego spotkania.

Tymczasem zapraszamy Was do zakładki "jak było" abyście mogli się zorientować, co Was czeka i dlaczego warto na Dniu Otwartym UJ się pojawić.

Dzień Otwarty 2017

Zapraszamy na Dzień Otwarty UJ

24 marca 2017 r. w godzinach od 9 do 15. Wydarzenie odbędzie w Auditorium Maximum UJ przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie.
Szczegółowy plan wydarzenia znajdziecie tutaj.

Organizatorem Dnia Otwartego jest Dział Promocji UJ przy współudziale Samorządu Studentów UJ.

Patronat medialny:

WAŻNA INFORMACJA!
Na żadne z proponowanych w programie wydarzeń nie prowadzimy zapisów!

Data opublikowania: 20.06.2016
Osoba publikująca: Michał Rdzanek

"Legenda" o Dniu Otwartym UJ ;-)

Data opublikowania: 09.05.2016